motoger

Klamki zewnętrzne Saab 900 II

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Klamki zewnętrzne Saab 900 II
Klamki zewnętrzne Saab 900 II
Klamki zewnętrzne Saab 900 II
Klamki zewnętrzne Saab 900 II
Klamki zewnętrzne Saab 900 II
Klamki zewnętrzne Saab 900 II
Klamki zewnętrzne Saab 900 II
Klamki zewnętrzne Saab 900 II
Klamki zewnętrzne Saab 900 II

Sprzedawcy części do Saab 900:

auto części gliwice
auto części zamienne
części uzywane samochodowe
części używane amerykańskie
giełda części samochodowych
giełda części poznań
części używane opel
giełda części moto2.pl
moto2
auto części
moto2.pl
auto szrot samochodowy
auto szrot
giełda części śląsk
auto kasacja części używane
gielda czesci
giełda części
giełda części słomczyn
części moto2
auto czesci zamienne
auto części warszawa
części używane poznań
giełda części używanych samochodowych poznań
czesci samochodowe uzywane
zamienne czesci samochodowe
części szrot samochodowy
auto części słomczyn
auto części poznań

Cena Klamki zewnętrzne Saab 900 Cena

Używane części do Saab 900 na tej stronie prezentuje sprzedaż części używanych o nazwie Klamki zewnętrzne. Najtańsze części samochodowe w dziale Karoseria. Ta prawie jak nowa część używana pojawiła się tutaj w dniu 2025-01-29 i w tym momencie to ogłoszenie jest dalej aktywne do dziś 2025-02-06 - numer oferty 31303831. Część używana Klamki zewnętrzne do Saab 900 II i widnieje tutaj jako do sprzedania. Wystawiający ma na stanie 5 sztuk tych części samochodowych. Cena Klamki zewnętrzne Saab 900 II 1.6 1997 coupe. Tanio Klamki zewnętrzne Saab 900 II 1.6 1997 coupe. Ten samochodzik ma ciekawą pojemność, bo tylko 1.6 i jeździ już po autostradach i drogach miejsko-wiejskich od roku 1997. Bryła tego samochodu to coupe i jest to auto producenta Saab. Ten model 900 wyjechał na polskie ulice w wersjach takich jak I, II.


Opinie mechaników i blacharzy

Kupiłem na stacji demontażu pojazdów klamki zewnętrzne . Nic więcej nie potrzebowałem do naprawy mojego Saab 900 wersja II. Wszyscy koledzy namawiał mnie na zakup bezwypadkowego Saab 900. To auto nawet się nie psuje i nie interesuje mnie ile kosztują części. W komisie samochodowym mówili że Saab 900 to najgorsze auto z tym silnikiem ale mnie to nie interesuje bo jestem zadowolony z auta. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Saab 900 bo mnie to nie interesuje. Słyszałem że najczęściej kupowanym dla kobiety jest Saab 900. Więc uwielbiam swój samochód. Czytałem na forum jak samemu wymienić klamki zewnętrzne do 900. Wiem że części można kupić na szrocie w Śrem. Największy szrot samochodowy w moim mieście więc tam kupuję klamoty do auta. Następnym razem poszukam na auto szrocie internetowym motoger.pl ten klamki zewnętrzne. Zamontowałem klamki zewnętrzne do swojego auta i zostałem bohaterem w swoim domu. Giełda części używanych Słomczyn ceny części nie wiem jakie są bo ja kupuję na aukcjach. Zadzwoniłem po części używane klamki zewnętrzne do motoger.pl . To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w MOTOGER.pl:
Nie ma to jak wyjechać rano na zakupy i uderzyć w lampę I zmasakrować Błotnik w aucie Saab 900. No to pięknie, wspaniałe, szukamy klamki zewnętrzne. Znajomy powiedział że to nie będzie łatwe zadanie ale szukałem w Internecie Saab 900. Niezależnie od pogody podjadę do przyjaciela i dowiem się jak naprawić  klamki zewnętrzne w Saab 900. Ohh znowu jakiś problem z autem, ale to nie powinno zająć za wiele czasu.  Gdy wsiądę do pięknego samochodu będę się starał nie uszkodzić klamki zewnętrzne do Saab 900. Przyszedł ten moment aby znaleźć nową część ale była droga więc poszukałem taniej klamki zewnętrzne. Kasa nie leży na ulicy więc kupiłem części w Śrem. Doznałem szoku gdy zobaczyłem ile jest klamki zewnętrzne. Gdy przyjechałem na ten malutki Szrot zobaczyłem częściowo rozebrane Saab 900 na części.  


KONTAKT

tanio Klamki zewnętrzne Saab 900 II

Zadzwoń

Koszt PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. i w soboty w godz. . Koszt PLN brutto/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 296 firm
z Polski.

Klamki zewnętrzne Saab 900 II
Klamki zewnętrzne Saab 900 II Klamki zewnętrzne Saab 900 II
Copyright © 2025. MOTOGER.pl